رفع موانع تولید از 6 واحد صنعتی در البرز

اخبار

 آخرین اخبار 
  • ۳۰نرخ ارز مبادله‌ای رشد کرد/ افزایش 20ریالی ارزش دلار ارزش ۳۹ ارز بین بانکی در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که ارزش ۳۰ ارز از جمله دلار آمریکا و یورو روند صعودی، ارزش ۶ ارز از جمله فرانک سوئیس روند نزولی و ۳ ارز از جمله لیر ترکیه بدون تغییر ماند. هر دلار آمریکا با 20ریال افزایش ۳۷ هزار و 150 ریال قیمت خورد.
  • قوای سه گانه بحث های جدی تری در زمینه تحقق عدالت داشته باشند رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری گفت: قوای سه گانه بحث های جدی تری در زمینه عدالت داشته باشند و زمینه های تحقق فرمایشات ایشان را فراهم کنند.
  • آنچه ترشحات چشم درباره سلامت شما فاش می‌کند مسدود شدن یک مجرای اشک می تواند از تخلیه عادی اشک جلوگیری کرده و به شکل گیری شرایطی به نام داکریوسیستیت (عفونت کیسه اشکی) منجر می شود که تولید ترشحات غلیظ و چسبنده چشمی را در پی دارد.
  • «بانوی بهشتی» انیمیشنی متفاوت برای ایام فاطمیه انیمیشن سه بعدی «بانوی بهشتی» در مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی (متنا) تولید شد.
  • 40 ساله‌ها، انجام این 2 کار را هرگز فراموش نکنید! اگر چه بعد از ۴۹ سالگی ماهیچه ها تحلیل می رود اما با رعایت برخی نکات به راحتی می توانید همیشه و در هر سنی ماهیچه های قوی و خوش فرم داشته باشید.
  • مهلت یک ماهه برای ثبت نام کارت ملی هوشمند سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: افرادی که در نیمه دوم اسفند نسبت به ثبت نام کارت ملی هوشمند اقدام کنند کارت های خود را در سال ۹۷ دریافت می کنند.
  • پشت پرده‌های جهش قیمت خودرو خودروهای داخلی در سطح بازار از یکی دو هفته قبل تاکنون با جهش قیمتی عجیبی مواجه شده که فعالان بازار، دلیل آن را کاهش عرضه از سوی خودروسازان می‌دانند.به همین دلیل به نظر می‌رسد دوباره باید از گرانی خودرو خبر داد اما این بار در مورد خودروهای تولید داخل. در سال جاری خودروهای وارداتی به دلیل بسته شدن ثبت سفارش و افزایش نرخ ارز چند ده میلیون افزایش قیمت را تجربه کردند.انتظار می‌رفت دستگاه‌های نظارتی کار خود را حداقل برای خودروهای داخلی انجام دهند اما متاسفانه افزایش قیمت خودروهای داخلی در سطح بازار برای چندمین بار در سال جاری اتفاق افتاد.
  • جلسه بررسی سوال از رئیس جمهور در کمیسیون اقتصادی مجلس جلسه بررسی سوال از رئیس‌جمهور با حضور رئیس کل بانک مرکزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی و مشاور اقتصادی رئیس‌جمهور در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دردونوبت صبح و بعد از ظهر همچنان ادامه دارد.
  • دخترانه‌هایی با عطر روسری و قهوه آیا کشورهایی که داعیه آزادی دارند و برخی از آنها مانند فرانسه که خود را مهد دموکراسی می‌دانند به همه انسان‌ها حق می‌دهند آن طور که دوست دارند زندگی کنند؟ مثلا هر پوششی را که مناسب اعتقادات و باورهای دینی خود می‌دانند، انتخاب و از آن استفاده کنند؟
  • واریز عیدی کارمندان دولت همراه با حقوق بهمن ماه معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور با تاکید بر پرداخت عیدی کارمندان دولت با حقوق بهمن ماه گفت: دولت در اصلاحیه قانون مدیریت خدمات کشوری که به مجلس ارسال کرده، افزایش ضریب عیدی کارمندان دولت را پیشنهاد کرده است.

رفع موانع تولید از 6 واحد صنعتی در البرز

بهشته سادات محبوبیان

رفع موانع تولید از 6 واحد صنعتی در البرز
1396/2/3
12:43 1395

 کرج - خبرنگار آفتاب درخشان البرز

در نشست تخصصی امروز کارگروه رفع موانع تولید با  استمهال بدهی ، پرداخت تسهیلات و صدور مجوزهای تامین خدمات مورد نیاز این واحدها چرخ  تولید در آنها به چرخش در خواهد آمد.

این واحدهای تولیدی در حوزه خشکبار و بسته بندی ،تهیه موم ، قارچ خوراکی  ، گلخانه ، لوله های پلی اتیلن و کلید و پریز برق فعالیت دارند.

عبداله کامکار معاون امو ر هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری البرز در پایان نشست امروز این کارگروه گفت : امسال یکصدو چهار نشست تخصصصی برای رفع موانع تولید در استان برگزار شده و تلاش گردیده تا زمینه های حفظ و تداوم چرخش چرخ تولید در شهرکهای صنعتی فراهم شود.

وی افزود : این کارگروه با رصد شرایط فعالیت خطوط تولید در شهرستانها نیز بصورت میدانی مشکلات حوزه تولید را مورد بررسی قرارمی دهند تا خللی در روند جاری تولید واحدهای شهرستانی ایجاد نشود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر