پیش از هر اقدامی نیازمند فرهنگسازی هستیم

اخبار

 آخرین اخبار 

پیش از هر اقدامی نیازمند فرهنگسازی هستیم

پیش از هر اقدامی نیازمند فرهنگسازی هستیم
1397/2/25
12:43 1395

سرپرست شهرداری کرج گفت: به منظور تاثیرپذیری و نهادینه شدن موضوعات شهروندی، پیش از اجرای هرگونه اقدامی باید فرهنگسازی کرد.

به گزارش آفتاب درخشان البرز و به نقل از خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ محمدرضا احمدی نژاد در بازدید از سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج و بررسی عملکرد این سازمان در امور خدمت رسانی، کاهش هزینه‌های جاری و افزایش درآمد را خواستار شد و عنوان کرد: برای ارائه خدمات مطلوب‌تر، همکاری با نهادهای اجتماعی، تخصصی و فرهنگی مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به مطلوب بودن برنامه‌های پیشنهادی سازمان مدیریت پسماند در موضوعات مختلف خدمت رسانی گفت: برای اثرگذاری برنامه‌های پیشنهادی باید اولویت بندی نیازها صورت گیرد.

احمدی نژاد با بیان اینکه تدوین چشم انداز پنج ساله برای پیشروی در تحقق اهداف هر سازمانی ضروری است، یادآور شد: حرکت در مسیر درست و کسب رضایتمندی شهروندان مهم‌ترین رسالت مجموعه مدیریت شهری است.

وی با تاکید بر اینکه پارامترهای تعیین شده در چشم انداز، باید کمّی بوده تا بتوان آن را پایش کرد، گفت: در این صورت است که می‌توان عملکرد مطلوبی برای ارایه داشت.

سرپرست شهرداری کرج ادامه داد: برای موفقیت در تحقق سیاست‌ها، سازمان مدیریت پسماند باید فقط درگیر سیاست‌گذاری‌ها باشد و ضروری است مسایل اجرایی برون‌سپاری شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.