لزوم احداث بازارچه خوداشتغالي ويژه بانوان در كرج

اخبار

 آخرین اخبار 

لزوم احداث بازارچه خوداشتغالي ويژه بانوان در كرج

لزوم احداث بازارچه خوداشتغالي ويژه بانوان در كرج
1397/2/26
12:43 1395

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج گفت: احداث بازارچه خوداشتغالي ويژه بانوان به‌خصوص زنان سرپرست خانوار در شهر كرج بسيار ضروري و لازم است.

به گزارش آفتاب درخشان البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج؛ فريده بزني بيرانوند عضو شوراي اسلامي شهر كرج با بيان اين خبر اظهار كرد: با توجه به اينكه بانوان قشر عظيمي از جامعه را به خود اختصاص داده‌اند ، اميد است بزودي شاهد راه‌اندازي بازارچه بانوان با كمك بخش خصوصي و مشاركت بانوان كرج  باشيم.

وي تصريح كرد: پیگیری ایجاد بازارچه خوداشتغالی برای بانوان سرپرست خانوار از جمله موضوعاتی است که در دستور کار قرار دارد و مکان بازار برای این موضوع به سازمان ساماندهي مشاغل و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج پیشنهاد خواهد شد.

بزنی بیرانوند گفت: در این بازارچه غرفه‌هاي مختلف از محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار از قبیل شیرینی و شکلات، زیور آلات بدلی، پوشاک، صنایع دستی، مواد غذایی، ميوه و تره بار و ... برپا خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شعار سال تمام توليدات بانوان بايد ايراني باشد و از ورود كالاي خارجي به اين بازار جلوگيري خواهد شد.

خزانه دار شوراي اسلامي شهر كرج بيان كرد: چرخ اقتصادی جامعه به راحتی نخواهد چرخید مگر آنکه همه اقشار جامعه هم بانوان و هم آقایان در کنار هم در این امر  مشارکت داشته باشند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.