برگزاری جلسه مشترک بازرسان کار وکارشناسان روابط کار

اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری جلسه مشترک بازرسان کار وکارشناسان روابط کار

برگزاری جلسه مشترک بازرسان کار وکارشناسان روابط کار
1397/2/29
12:43 1395

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در جلسه مشترک بازرسان کار وکارشناسان روابط کار این اداره کل برگزار گردید گفت: باید منشور علوی که همانا دفاع از مظلوم است را سرلوحه کار خود قرار دهید زیرا حمایت و رضایت مظلومین هدف انقلاب اسلامی وآرمان‌های شهیدان است که امروز تکلیف همه ما نیز این است.

به گزارش آفتاب درخشان البرز؛ مهندس خلیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تاکید بر اهمیت حوزه روابط کار و بخش‌های مختلف آن و حضور کارشناسان در این حوزه  به‌عنوان نخبگان تنظیم روابط کار در وزارت متبوع اظهار داشت: ما به‌عنوان کارگزاران نظام جمهوری اسلامی باید با اقدامات و فعالیت‌های خود امید را در جامعه توسعه داده و مردم را از خدمات خود آگاه و امیدوار نماییم.

وی همچنین گزارشی از اقدامات موثر در بخش‌های تخصصی، عمرانی، اداری و ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی و نیز موفقیت‌های اداره کل و کسب عنوان‌های برتر در 3 سال گذشته نام برد و گفت: این اداره کل با تلاش مجموعه کارشناسی ومسئولین توانمند توانسته است از دستگاه‌های شاخص در سطح استانی و ملی باشد و در توسعه و تثبیت اشتغال و تعاون موفق باشد.

وی با شاره به وضعیت اشتغال استان و جایگاه اداره کل در توسعه اشتغال افزود : نقش مسئولین و کارشناسان روابط کار، اشتغال و بازرسی کار در تثبیت اشتغال استان انکار ناپذیر است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.