اصغر سمسارزاده تجلیل شد

اخبار

 آخرین اخبار 

اصغر سمسارزاده تجلیل شد

اصغر سمسارزاده تجلیل شد
1396/9/27
12:43 1395

به گزارش  آفتاب درخشان البرز وبه نقل ازجام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، جشن تولد دو سالگی رادیو جمعه با حضور حمید شاه آبادی معاون صدا، بهنام احمدپور مدیر رادیو ایران و سایر مدیران و عوامل این شبکه و همچنین هنرمندان برنامه «رادیو جمعه» برگزار شد.

معاون صدا در این مراسم ضمن تشکر از برنامه سازان رادیو جمعه گفت: عوامل و هنرمندان این برنامه، جمعه را برای مردم ایران، روز شادی، استراحت، آرامش و تفریح قرار دادند. سالهاست که ما با برنامه های این عزیزان زندگی کرده ایم و هر جمعه اگر برنامه شما را نشنیده باشیم، آرام نشده ایم.

دکتر حمید شاه آبادی به اهمیت برنامه های طنز در رادیو اشاره کرد و گفت: امیدواریم در آینده برنامه های طنز بیشتری در رادیو داشته باشیم، اما همین میزان برنامه های موجود نیزقابل قبول و قابل دفاع است.

مهندس بهنام احمدپور مدیر رادیو ایران نیز در مراسم تجلیل از اصغر سمسارزاده ضمن تاکید بر زحمات اهالی رادیو گفت: می دانم شما برنامه سازان چقدر برای تک تک آیتم ها و بخش های این برنامه زحمت می کشید.برایتان آرزوی سلامتی دارم وا میدوارم سا لهای سال از دستاوردهای شما و هنرتان لذت ببریم.

از جمله هنرمندانی که در این برنامه حضور داشتند عباس محبی، علیرضا جاویدنیا، فرانک رفیعی، اصغر سمسارزاده، سارا جعفری و ... بودند و در این مراسم قطعات مختلفی به صورت موزیکال و طنز برای مخاطبان اجرا شد.

در بخشی از این مراسم علیرضا جاویدنیا یکی از هنرمندان برنامه «رادیو جمعه» روی صحنه آمد و با بیان خاطره ای گفت: یادم است برای درگذشت مادرم مراسمی برگزار کردیم و در همان روز مراسم منوچهر نوذری نزد من آمد، دستم را گرفت و گفت برویم سر ضبط. من اول تعجب کردم با این حال او من را سر ضبط برنامه برد و اتفاقا آن روز اکثر قطعات ریتمیک به من افتاده بود و ما تا ساعت ۱۲ شب برنامه ضبط می کردیم.

وی اضافه کرد: چنین اتفاقاتی در کار ما وجود دارد و تلخی ها نباید در کار مداخله ای ایجاد کند چرا که ما باید به مردم شادی برسانیم.

حمیدرضا افتخاری مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران نیز در این مراسم با اشاره به سخنان جاویدنیا اظهار کرد: وقتی برای مردم کار می کنید باید با تمام وجود فعالیت کنید و مشکلات و مسائل را کنار بگذارید.

در ادامه این مراسم کلیپی با استفاده از تصاویر و گفتگوهای اصغر سمسارزاده هنرمند پیشکسوت رادیو نمایش داده شد و سپس از وی تجلیل شد.

حمید شاه آبادی، حمیدرضا افتخاری و بهنام احمدپور روی سن رفتند و با اهدای یک تابلوفرش از این هنرمند پیشکسوت تجلیل کردند.

اصغر سمسارزاده بعد از دریافت تابلوفرش خود عنوان کرد: فرهنگ جولایی بعد از انقلاب مرا به رادیو آورد و حالا ۲۵ سال است که در رادیو کار می کنم.ما به این مراسم های بزرگداشت نیاز داریم و معنای این تجلیل ها این است که به یاد یکدیگر باشیم.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.